Nalezení produktu, který hledáte je velice snadné.
Existuje hned několik možností, které Vás dovedou k tomu pravému ECHT produktu.

BOČNÍ MENU A HLAVNÍ STRÁNKA:

Využít můžete menu na pravé straně, kde si vyberete typ produktu a umístění ve Vašem kraji.
Po kliknutí na kategorii se rozbalí upřesňující menu, kde můžete přesněji identifikovat o který typ produktu máte zájem.
Pro rychlou navigaci v rámci kategorií a umístění můžete použít ikony a interaktivní mapku na úvodní stránce.

Nad pravým menu naleznete políčko "HLEDAT", do kterého můžete napsat název produktu který hledáte. Systém na základě
tohoto slova prohledá celý web echt-domaci.cz a nalezne produkt s tímto názvem, nebo obsahující dané slovo (pokud existuje).


HORNÍ MENU A DETAILNÍ VYHLEDÁVÁNÍ:

Pro detailní vyhledávání můžete využít také ikonu pro hledání v horním menu, která Vás přesměruje do podrobného vyhledávání:

V hlavním okně se Vám otevře systém podrobného vyhledávání, kde zadáte požadované údaje včetně cenového rozsahu a systém Vám nalezne příslušnou nabídku ECHT produktu.Kliknutím na ikonu "Hledat na mapě" otevřete interaktivní mapu, kde jsou zobrazeny všechny inzeráty v dané lokalitě.
Inzerát poté můžete otevřít přímo z mapy.


ZOBRAZENÍ INZERÁTU:

Po otevření požadovaného inzerátu se zobrazí jeho stránka s podrobnými informacemi. Úplně nahoře uvidíte jeho aktuální umístění v kategorii a lokalitě. 
Kliknutím na zmenšeninu obrázku jej zvětšíte - pro opětovné zmenšení a návrat na stránku stačí kliknout kamkoli mimo zvětšený obrázek.

Pokud máte vytvořen účet na webu echt-domácí.cz, kliknutím na srdíčko si můžete nalezené inzeráty a prodejce přidávat jako oblíbené položky, což Vám usnadní následné hledání.

Pod obrázkem produktu je uvedena cena a jméno prodávajícího - kliknutím na název prodávajícího si můžete otevřít jeho profil a něco si o prodávajícím přečíst, resp zobrazit všechny jeho inzeráty.

Vpravo je zobrazeno datum vložení inzerátu a počet zobrazení inzerát uživateli.
Níže je detailní popis nabízeného produktu a případně webová stránka prodejce.Ve spodní části inzerátu vidíte na mapě přesné umístění a adresu prodávajícího - mapa je interaktivní a podporuje dokonce i funkci street view.

Kliknutím na "Odeslat zprávu" můžete zaslat prodávajícímu poptávku přímo z webu, nebo zavolat na jeho telefonní číslo, které je uvedeno vedle.

Pro majitele chytrých telefonů je zde zobrazen i QR kód inzerátu.


Jak vidíte, najít ten správný ECHT DOMÁCÍ produkt je velmi snadné a intuitivní. Přejeme mnoho úspěchů při hledání a doufáme, že pro Vás byl tento návod užitečný ;)