Vítejte na stránkách www.echt-domácí.cz

Rádi bychom vám představili zcela unikátní web, který slouží jako online tržnice s domácími produkty. Hlavní myšlenkou je zlepšit dostupnost opravdu kvalitních  produktů a surovin ryze českého původu jak od zahrádkářů, drobných zemědělců a chovatelů, tak i od větších firem, které mohou o svých produktech říct, že jsou ECHT DOMÁCÍ a vznikly s patřičnou dávkou lásky a poctivosti. 

Naše stránky slouží pouze jako prostředník mezi prodávajícím a kupujícím. Prostřednictvím webu www.echt-domácí.cz, si můžete najít svého pravidelného dodavatele vašich oblíbených produktů, ať už se jedná o ovoce, zeleninu, masné produkty, mléčné výrobky, aj.

Na webu www.echt-domaci.cz můžete také vyměňovat informace, diskutovat o domácích produktech a blogovat. Vše je tu připraveno jen pro Vás a to zcela zadarmo!


PRO KOHO JE NÁŠ WEB URČENÝ?

Byli bychom velice rádi, když by naše stránky byly určeny především pro zahrádkáře a další drobné pěstitele a chovatele. Hlavně ti mohou nabídnout ty nejvíce ECHT PRODUKTY z jejich zahrádky, chovu, popřípadě z jejich domácí výroby. Stejně tak mohou naše stránky využívat i podnikatelé, kteří stále dávají přednost kvalitě před ziskem a své produkty dělají poctivě. 

Hlavní cílovou skupinou jsou tedy:

malí i velcí zahrádkáři, kteří mají zrovna nadbytek produktů ze zahrádky, pole nebo sadů
drobní živnostníci, kteří se zabývají jak hospodářskou tak zemědělskou činností
firmy zabývající se jak hospodářskou tak zemědělskou činností
pro všechny co:
    - pěstují ovoce, zeleninu aj.
    - chovají hospodářská zvířata
    - vyrábí domácí produkty – marmelády, med, sušené plody aj.
    - produkují mléčné výrobky a masné produkty
    - pro všechny, co o svých produktech mohou říct, že jsou domácí a poctivé

Rádi bychom prostřednictvím našeho webu zviditelnili především drobné podnikatele a zahrádkáře, kteří působí spíše lokálně. Našim cílem je vytvořit ucelenou mapu s jejich ECHT PRODUKTY a tím je nabídnout širšímu spektru obyvatelstva. Věříme, že tyto stránky budou prospěšné jak prodávajícím, tak kupujícím a mnoho z vás si zde najde pravidelné dodavatele opravdu kvalitních produktů domácího původu. Není přece nic lepšího a jednoduššího, než když se věci dělají tak, jak se dělat mají...

"Nedělejme z nákupu produktů s nejrůznějšími „eko nálepkami“ pouze drahou módu, 
raději si vytvořme zařazením domácích produktů do našeho života zdravý životní styl."


CO VEDLO KE VZNIKU TĚCHTO STRÁNEK?

Prvotní impulz byl celkem jasný. Bylo to naše okolí, ve kterém jsme poslední dobou viděli stále větší zájem po kvalitních domácích produktech, nicméně problémem většiny lidí kterých jsme se dotázali bylo, kde je sehnat. Proto jsme si řekli, že by bylo dobré vytvořit web na kterém snadno naleznete produkty, které jsou kvalitní a domácí, prostě ECHT!